Menu
Your Cart

Delivery Information

Koszty i czasy wysyłki
Niektóre oferowane metody wysyłki są „identyfikowalne” i dlatego mogą być stale śledzone na różnych etapach wysyłki. Jednak ta usługa nie jest dostępna dla wszystkich zamówień. Będziesz mieć możliwość wybrania metody wysyłki paczki bezpośrednio na stronie zakupu.

Złożone zamówienia dostarczane są standardowo następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.Wysyłki na terenie UE mogą trwać do 7 dni roboczych. Wysyłki do krajów spoza UE mogą zająć ponad 2 tygodnie.

Zamówienia wysyłane z numerem przesyłki zwykle docierają szybciej.Jak tylko paczka zostanie dostarczona do kuriera, otrzymasz numer śledzenia, który dostarczy Ci szczegółowych informacji na temat dostawy.
Wyłączenie odpowiedzialności:

1. Głównym celem jest to, aby zamówienie dotarło do celu jak najszybciej. Jednak to klienci i/lub odbiorcy ponoszą odpowiedzialność w momencie zakupu za otrzymane produkty i podane szczegóły dostawy (zawsze sprawdzaj, czy są one poprawne).

2. Nie ma możliwości przejęcia odpowiedzialności za jakiekolwiek straty poniesione przez klienta lub odbiorcę, w zakresie bezzwrotnych kosztów transportu i/lub dodatkowych kosztów dostawy towaru lub jego wymiany.

3. W przypadku otrzymania przez Państwa niepoprawnego lub uszkodzonego towaru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w ciągu trzech dni od daty otrzymania zamówienia, najlepiej ze zdjęciem paczki i jej zawartości.

Prosimy nie zwracać produktów bez uprzedniego skontaktowania się z nami i otrzymania numeru RMA.

Zwroty są możliwe przez nadawcę, jeśli przesyłka jest ubezpieczona. Koszty wysyłki wyjazdu i cło importowe nie podlegają zwrotowi. To samo dotyczy kosztów zwrotu i ubezpieczenia przedmiotu, chyba że uzgodniono inaczej.

Jak już wspomniano w „Regulaminie”, odpowiedzialność ponosi klient/odbiorca po wysłaniu zamówienia.

Privacy accept
Are you happy to accept cookies? To manage your cookie choices now, including how to opt out where our partners rely on legitimate interests to use your information, click on Privacy Policy.